Job offers
Frontend Developer (Angular)
Published on: 1651708800

Informacje o projekcie:

  • Branża: bukmacherska
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Katowice
  • Tech stack: Angular 11+, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, GIT, ES6
  • Budżet: 480 - 670 PLN/dzień + VAT na B2B (w zależności od doświadczenia)
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Praca nad różnymi projektami oraz rozwój aplikacji do zarządzania firmą
  • Projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu
  • Wykonywanie Code Review oraz tworzenie testów automatycznych
  • Weryfikacja zgłoszeń i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów produkcyjnych
  • Udział w spotkaniach zespołu począwszy od planowania po retrospektywę
  • Współpraca z zespołami programistów, testerów oraz z użytkownikami wewnętrznymi
Closes in 704 days!

Location:

Salary:

B2B: 480 - 670 PLN net + VAT/day

Czego oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia zawodowego jako Frontend Developer
  • Bardzo dobrej znajomości technologii: Angular 11+, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, GIT
  • Komunikatywności i umiejętności precyzyjnego przekazywania informacji
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Budżety szkoleniowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Bezpłatne bilety na wydarzenia sportowe
  • Kartę MultiSport + pakiet medyczny
  • W biurze w Katowicach: Chill out room, PS5, piłkarzyki, STS Bistro, owoce, soki
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients