Job offers
Account Manager
Published on: 1661126400

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Katowice
  • System pracy: hybrydowy
  • Rodzaj projektu: rozwój biznesu i obsługa klientów istniejących na terenie południowej Polski, rozwój biznesu na wybranych rynkach zagranicznych
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-17.00)
  • Wymagany język angielski - min. poziom B2
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży rozwiązań informatycznych na terenie południowej Polski
  • Uczestnictwo w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowanie najlepszego modelu usług
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Negocjowanie warunków współpracy i finalizowanie sprzedaży
  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem realizowanych projektów
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz
  • Raportowanie do Sales Manager\'a
Closes in 595 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług w tym consultingowych w branży IT
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Entuzjazm, komunikatywność, samodyscyplina, przedsiębiorczość w działaniu
  • Silna orientacja na realizację wymiernych celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy
  • Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport
Any questions? Contact

Dominika Biesok

HR Business Partner

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients