Job offers
Senior .NET Developer
Published on: 1661126400

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Tech stack projektu: C#, .NET Framework, .NET Core 6, Microservices, SQL, REST, SoapUI, GIT, Jenkins, Docker, Kubernetes, Unit tests, Azure, React
  • Podział pracy: 75% tworzenie nowych funkcjonalności, 15% bug fixing, 10% spotkania
  • Budżet: b2b 1000 - 1350 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto PLN - w zależności od doświadczenia
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla banku
  • Tworzenie nowych rozwiązań dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych banku
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Metodologia: Scrum
  • Tech stack: C#, .NET Framework, .NET Core 6, SQL, REST, SoapUI, GIT, Jenkins, Docker, Unit tests (xUnit), Azure, mikroservisy
Closes in 595 days!

Location:

Salary:

B2B: 1000 - 1350 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 gross PLN

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET Framework, .NET CORE, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST, SOAP
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziana znajomość: React, Jenkins, TeamCity; Docker

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
Any questions? Contact

Malgorzata Trojan

Delivery Coordinator

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients