Job offers
IT Project Manager (branża medyczna)
Published on: 1662595200

Informacje o projekcie:

  • Branża: Medyczna
  • Praca zdalna 100%
  • Rodzaje projektów: software, embedded, aplikacje mobilne
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Podróże służbowe: okazjonalne
  • Zespół projektowy: 8-10 osób
  • Podejście: Agile
  • Język angielski: B2/C1
  • Budżet: 18-22k brutto lub 150 - 180 netto / godzina B2B

Zakres zadań:

  • Kierowanie multidyscyplinarnym zespołem projektowym od fazy koncepcji projektu do pomyślnego wprowadzenia na rynek
  • Monitorowanie wszystkich aspektów rozwoju projektu
  • Realizacja projektu zgodnie z standardami: ISO13485, IEC62304, ISO14971
  • Śledzenie kwestii regulacyjnych związanych z wyrobami medycznymi
  • Koncentracja na niezawodności oprogramowania i testach regresji
  • Ustalanie i realizacja celów jakościowych, kosztowych i czasowych
  • Zarządzanie codziennymi działaniami członków zespołu projektowego
  • Pełnienie roli głównego kontaktu z klientem na etapie realizacji projektu, specyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Regularna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi
Closes in 578 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i kompleksowym zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT (software, hardware, systemy wbudowane, aplikacje mobilne) dla klientów zewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość procesów wytwarzania oprogramowania i procesów PM
  • Portfolio pomyślnie zrealizowanych projektów
  • Znajomość cyklu tworzenia oprogramowania
  • Świadomość domeny medycznej lub klinicznej
  • Proaktywne, otwarte podejście do pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Niepowtarzalna możliwość pracy na rynku medycznym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wparcie w rozwoju zawodowym
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zajęcia i karty sportowe
  • Lekcje językowe
  • Bony Sodexo
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients