Job offers
Senior Frontend Developer (React)
Published on: 1664841600

Informacje o projekcie:

  • Projekt: rozwój aplikacji umożliwiającej podpisywanie dokumentów w sposób elektroniczny, zapewniający bezpieczeństwo i pewność autentyczności
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Kraków
  • Tech stack: React, JavaScript/TypeScript, Jest, JSLint, Gitlab, Assana, Sentry
  • Budżet: B2B: 950 - 1250 PLN net + VAT/dzień (20/26 dni płatnego urlopu)
  • Forma współpracy: B2B
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: angielski

Zakres zadań:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za rozwój produktu umożliwiającego podpisywanie dokumentów w elektroniczny sposób
  • Współpraca w środowisku międzynarodowym
  • Praca w zespole składającym się z doświadczonych architektów, backend developerów, frontend developerów, testerów oraz project managera
  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • Tech stack.: React, JavaScript/TypeScript, Jest, JSLint, Assana, GitLab, Sentry
  • Code review
Closes in 552 days!

Location:

Salary:

B2B: 950 - 1250 PLN net + VAT/dzień (20/26 dni płatnego urlopu)

Czego oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w komórce IT
  • Bardzo dobrej znajomości React
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript/TypeScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

Oferujemy:

  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne
  • Budżet szkoleniowy 6000 zł
  • Zdalne lekcje języka angielskiego w trakcie pracy
  • 20/26 dni płatnego urlopu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Sprzęt dostosowany do potrzeb i formy pracy (Mac, Linux, Windows)
  • Komfortowe biuro w Krakowie z dostępem do parkingu
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients