Job offers
Presales Lead
Published on: 1665705600

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technology Consulting
  • Obszar projektu: przygotowywanie architektury rozwiązań dla klientów na całym świecie
  • Lokalizacja: 100% zdalnie lub hybrydowo
  • Siedziba firmy: Katowice, Kraków, Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Mile widziany język francuski
  • Wynagrodzenie: 18-23k brutto na umowę o pracę - do negocjacji + bonus roczny
  • Podróże służbowe do 20% (po pandemii)
  • Metodologia: Agile

Zakres zadań:

  • Projektowanie rozwiązań biznesowych oraz architektury, synchronizacja oraz opracowywanie zagadnień w ramach przygotowania ofert
  • Planowanie procesów zapewnienia jakości w projekcie oraz kontakt z poddostawcami
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz analiza ryzyka i przygotowanie dokumentacji założeń przyjętych do rozwiązania oraz estymacji
  • Opracowywanie dokumentacji wymagań wobec klienta
  • Zapewnianie optymalnych rozwiązań pod kątem kosztów, pracochłonności, czasochłonności i możliwości firmy
  • Dostarczaniem rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klientów
  • Śledzenie informacji rynkowych o konkurencyjności portfela
Closes in 542 days!

Location:

Salary:

18000 - 23000 brutto UoP + bonus roczny

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość innego języka europejskiego (preferowany francuski lub niemiecki)
  • Bogate doświadczenia w przedsprzedaży technicznej w jednym z obszarów: end user services (M365/O365/Service Desk), rozwiązania chmurowe lub service management (ITIL, ServiceNow)
  • Doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań zorientowanych na klienta zgodnie z jego potrzebami na rynkach zagranicznych
  • Rozumienie otoczenia dostawców i partnerów
  • Doświadczenie w realizacji projektów transformacyjnych
  • Doskonałe umiejętności komunikowania, słuchania, negocjacji i prezentacji
  • Strategiczne, całościowe, nieszablonowe myślenie
  • Umiejętności przywódcze i kierowania zespołem
  • Doświadczenie w identyfikacji, zapobieganiu i zarządzaniu ryzykiem
  • Umiejętności kalkulacji kosztów i rozumienie konkurencyjnych benchmarków / wskaźników

Oferujemy:

  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (UE i poza nią)
  • Stałą umową o pracę oraz roczny bonus
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do szkoleń technicznych
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients