Job offers
Junior .NET Developer
Published on: 1668384000

Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego partnera do projektu współtworzenia produktu marketing automation, obsługującego wysyłkę 20 miliardów wiadomości e-mail rocznie.

Informacje o projekcie:

  • Branża: marketing automation
  • Praca zdalna: możliwa praca zdalna według ustaleń
  • Lokalizacja biura: Gdańsk
  • Tech stack: .NET 4.6/ .NET 6, ASP.NET, C#, Kendo, Microsoft SQL Server, RabbitMQ, MongoDB, HTML, CSS, JavaScript
  • Budżet: 750 PLN NET + VAT/dzień na B2B
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Aktywny udział w projektowaniu implementacji rozwiązań w kluczowym dla firmy systemie
  • Zapewnienie wysokiej wydajności implementowanych rozwiązań
  • Współpraca w zakresie analizy wymagań
  • Rozwijanie i utrzymywanie produktów firmy

Closes in 511 days!

Location:

Salary:

750 PLN NET + VAT/dzień na B2B

Czego oczekujemy:

  • 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku programisty .NET
  • Znajomości technologii .NET, C#
  • Znajomości HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętności pracy w środowisku Microsoft Visual Studio oraz SQL Server
  • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi
  • Znajomość kontrolek Kendo UI, Telerik
  • Znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure
  • Doświadczenie w pracy z systemami kolejkowymi np. RabbitMQ
  • Znajomość bazy danych NoSQL np. MongoDB

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i globalnym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę 100% zdalna, hybrydowa lub z nowoczesnego biura w Gdańsku,
  • Prawdziwie przyjazną atmosferę i realne wsparcie członków zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną z uwzględnieniem członków rodziny oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Fundusz edukacyjny
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients