Job offers
Wsparcie dostawców francuskojęzycznych (junior)
Published on: 1670198400

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Kraków
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, start między 8.00-10.00 (8h), hybrydowo (jeden dzień w tygodniu w biurze), lub w pełni zdalnie
  • Wymagany język angielski (min. B2) oraz francuski (min.B2)
  • Wynagrodzenie: 5000 - 7500 PLN brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka francuskiego)

Zakres zadań:

  • Codzienny kontakt z dostawcami francuskojęzycznymi
  • Bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny w języku francuskim i angielskim
  • Wykonywanie innych przydzielonych zadań i obowiązków niezbędnych do wsparcia dostawców
  • Zarządzanie skrzynką pocztową dostawców, w tym wysyłanie kluczowych komunikatów zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie
  • Wykonywanie zadań ad hoc — zarządzanie spotkaniami, cotygodniowe przeglądy planu, śledzenie działań i zaangażowanie odpowiednich interesariuszy projektu i biznesu, jeśli jest to wymagane
Closes in 491 days!

Location:

Salary:

5000 - 7500 PLN brutto

Wymagania:

  • Doświadczenie w Customer Service
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Otwartość i umiejętności w rozwiązywaniu problemów
  • Dbałość o szczegóły
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania silnych relacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie Generali
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Pakiet stomatologiczny
  • Multisport (pakiet Fit&More)
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Dużo atrakcyjnych szkoleń wewnętrznych
  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu
Any questions? Contact

Joanna Wójcik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients