Job offers
Full Stack Java Developer
Published on: 1670803200

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa, Gdańsk
  • Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowych opartych na mikroserwisach
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B1
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 11, Angular 2+, Spring, Hibernate, Redis, Kafka, SQL, Maven, Gradle, Spring Boot 2, Git, Jira, Confluence, Linux i wiele innych
  • Budżet: 14 - 18k brutto na umowę o pracę

Zakres zadań:

  • Implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • Rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię ElasticSearch
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi i architektami
  • Opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań
Closes in 483 days!

Location:

Salary:

14 000 - 18 000 brutto

Wymagania:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia w programowaniu
  • Znajomości solidnych podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych
  • Znajomość dowolnych technologii frontendowych
  • Otwartość, chęć uczenia się i pracy w Scrum

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami we współpracy z ekspertami z zakresu IT
  • Aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania
  • Program szkoleń
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna oraz stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy zniżkowe i lojalnościowe
  • Dofinansowanie do odpoczynku
Any questions? Contact

Monika Gawlik

Delivery Coordinator

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients