Job offers
Asystent działu Sprzedaży
Published on: 1673481600

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT Outsourcing
  • Lokalizacja: Katowice / Warszawa
  • System pracy: hybrydowy
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Harmonogram pracy: elastyczne godziny pracy
  • Rodzaj projektu: wsparcie działu sprzedaży, przygotowywanie kampanii mailingowych
  • Wymagany język angielski - poziom B2

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu Sprzedaży w pozyskiwaniu leadów i prowadzeniu bazy CRM
  • Przygotowanie i realizacja kampanii mailingowych za pośrednictwem systemu CRM
  • Segmentacja leadów i definiowanie grupy odbiorców
  • Współpraca z działami Sprzedaży, Marketingu, Delivery
  • Raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
Closes in 453 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Motywacja do nauki oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Podstawowa wiedza z zakresu
  • Wysoka dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Mile widziane zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie/ B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenie wprowadzające
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość realnego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
Any questions? Contact

Dominika Biesok

HR Business Partner

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients