Job offers
Azure Cloud System Engineer
Published on: 1675036800

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy produktowej z branży sportowej poszukujemy specjalisty w zakresie Azure.

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Poznań
  • Sektor: Sport
  • Kontrakt: B2B; Umowa o pracę
  • Stawka: 13 000 - 19 000 PLN netto + VAT
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Tryb pracy: zdalna (1 dzień w miesiącu w biurze w Poznaniu)
  • Zespół: 10 osobowy - w jego skład wchodzą deweloperzy, testerzy i analityk.
  • Metodologia pracy: Scrum

Zadania:

  • Projektowanie, konfiguracje oraz usprawnianie rozwiązań opartych na Microsoft Azure
  • Wsparcie w wyborze i opracowaniu sposobów stosowania usług chmurowych.
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu stosowania usług Microsoft Azure zgodnie z najlepszymi praktykami i największą efektywnością
Closes in 423 days!

Location:

Salary:

13 000 - 19 000 PLN netto + VAT

Aplikuj, jeżeli jesteś osobą, która:

  • Posiada min. 3 letnie doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu środowiskami opartymi o Microsoft Azure (certyfikaty potwierdzające wiedzę będą dodatkowym plusem)
  • Ma doświadczenie w administrowaniu serwerami Windows
  • Zna usługi z zakresu Microsoft Azure
  • Ma doświadczenie w pracy z Infrastructure as a code (IaaC)
  • Potrafi tworzyć i zarządzać procesami CI/CD
  • Ma praktyczną znajomość Azure DevOps
  • Ma doświadczenie z Docker/Kubernetes
  • Ma podstawową wiedzę z zakresu usług sieciowych (e.g. vpn, azure dns, load balancer, firewall, monitoring)
  • Potrafi korzystać z systemu kontroli wersji GIT
  • Zna język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach (core hour to 10-15)
  • wsparcie w rozwoju - finansowanie szkoleń i certyfikatów branżowych
  • ubezpieczenie na życie w AVIVA w pełni finansowane przez firmę
  • abonament medyczny w Medicover (w trzech wariantach)
  • karta Medicover Sport (w dwóch wariantach, częściowa dopłata)
Any questions? Contact

Izabela Kuryllo

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients