Job offers
Specjalista ds. systemów jakości
Published on: 1675036800

Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowego koncernu lotniczego, poszukujemy specjalisty ds. systemów jakości do wsparcia jego działalności w zakresie rozwiązań dla cyfrowego lotnictwa. Dołączysz do globalnego zespołu, który koncentruje się na zapewnianiu jakości i zgodności w ramach zróżnicowanego portfolio rozwiązań, w tym nawigacji lotniczej, operacji bezpieczeństwa, wydajności załogi i samolotów. To stanowisko jest idealne dla osób zafascynowanych światem lotnictwa i chętnych do współpracy w celu dostarczania innowacyjnych produktów klientom linii lotniczych.

Jako niezależny konsultant ds. jakości, zapewnisz kompleksowe wsparcie zarządzania jakością na wszystkich poziomach przywództwa, jednostkach biznesowych i organizacjach funkcjonalnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu:
  • Lokalizacja: Gdańsk, Przymorze
  • Praca zdalna: 2-3 dni w tygodniu
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia, możliwa współpraca na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b
  • Metodologia: Six Sigma, Agile

Zakres zadań:

  • Kierowanie procesami doskonalenia systemów zarządzania jakością i ich pomyślnymi recertyfikacjami
  • Samodzielne opracowywanie rozwiązań dla złożonych problemów przy użyciu ustalonych zasad i procedur
  • Tworzenie i zapewnienie edukacji/szkoleń w zakresie usług wysokiej jakości (np. audyty, badanie problemów, ciągłe doskonalenie, działania korygujące i działania zapobiegawcze) oraz zasad zarządzania jakością
  • Opracowywanie wskaźników we współpracy z interesariuszami biznesowymi, którzy zapewniają ilościowe pomiary dotyczące stanu procesu
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, systemu i procesu w celu określenia zgodności z normami (np. ISO 9001, DO-200, AS9100), a także wymaganiami regulacyjnymi i wymaganiami klientów
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla w celu wdrożenia usprawnień procesów w różnych lokalizacjach; studiowanie przyczyn źródłowych, prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Stałe poszerzanie i doskonalenia wiedzy w zakresie najlepszych praktyk zarządzania jakością
Closes in 423 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w biurze co najmniej 2 dni w tygodniu
  • 6+ lat doświadczenia we wdrażaniu i/lub utrzymywaniu systemów zarządzania jakością
  • 3+ lata doświadczenia w doskonaleniu procesów i metodologii rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w stosowaniu wskaźników do pomiaru wydajności
  • Wysokie umiejętności komunikacji wizualnej, ustnej i pisemnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Certyfikat audytora wiodącego ISO-9001:2015
  • Doświadczenie w pracy z RTCA DO-200A/ED-76 i AC 20-153A
  • ASQ, CQA lub inne certyfikaty zawodowe
  • Six Sigma Green Belt

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość dołączenia do międzynarodowego zespołu i uczestniczenia w innowacyjnych projektach w branży lotniczej
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną wraz z opieką stomatologiczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients